Analyzujeme skutečný stav a rizika nemovitosti

Bezpečný nákup nemovitosti

Bezpečný nákup nemovitosti

OPRAVDU ZNÁTE SKUTEČNÝ STAV NEMOVITOSTI, KTEROU KUPUJETE?

Koupě nemovitosti je zpravidla největší investicí v našem životě. Při jejím výběru bychom proto neměli dát jen na svůj dobrý dojem, ale důkladně se seznámit s jejím technickým a právním stavem. Jedině tak se ujistíte, že za ni zaplatíte odpovídající cenu, a vyvarujete se pozdějšího objevení nečekaných závad, jejichž oprava si může vyžádat nemalé výdaje.

Z

Služba Bezpečný nákup je pro vás vhodná, pokud jste již našli svou ideální nemovitost a rozhodli jste se pro její koupi.

Z

Konzultace specialisty obsahuje prohlídku nemovitosti se specialistou, při které dochází k ústnímu hodnocení nemovitosti bez písemného výstupu. Projde nemovitost, podklady a doporučí postup realitního obchodu.

Z

Cena za konzultaci specialisty je 8.600,-

U

Chcete znát nejčastější vady, kterými může nemovitost trpět?

Zdravé REALITY

Proč právě s námi?

Zdravá nemovitost pro své zákazníky zajišťuje technickou inspekci nemovitostí, odborné realitní konzultace a právní servis na vysoké úrovni. Díky tomuto unikátnímu spojení služeb budete přesně vědět, v jakém technickém stavu se nachází kupovaná nemovitost, a zároveň správně ošetříte veškeré právní formality

Technickou inspekci nemovitostí provádíme na nejvyšší možné úrovni dle prestižní metodiky znalecké kanceláře Atelier DEK. Nemovitost je hodnocena certifikovaným inspektorem nejen z pohledu již projevených vad, ale i s riziky výskytu vad (jejich projevů) v budoucnu – tedy situací, kdy se vada na objektu zatím neprojevila, ale byly zjištěny důvodné předpoklady pro její budoucí výskyt. Kontrola je prováděna v 9 technických oborech: statika, izolace proti vodě, úniky tepla, akustika, bezpečnost užívání, hygiena a zdraví, kvalita povrchů, technická zařízení budov a pozemky. Inspekce probíhá  vizuální kontrolou potenciálně problematických míst a prvků nemovitosti za případného využití neinvazivních orientačních diagnostických přístrojů (anemometr, endoskop, geigerův čítač pro kontrolu radioaktivity, bezdotykový teploměr povrchu, pokojové teploty a vlhkosti vzduchu, dotykový vlhkoměr, detektor plynu a další). 

„Spotřebitel je s jakoukoliv svou stížností na postup společnosti, který není v souladu se zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, oprávněn obrátit se na orgán dohledu, kterým je Česká obchodní inspekce. Vznikne-li mezi společností a spotřebitelem spor, je spotřebitel oprávněn obrátit se na Českou obchodní inspekci, sídlem Štěpánská 15, Praha 2, internetová adresa www.coi.cz a https://adr.coi.cz/cs, jako na subjekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů. Veškeré podrobnosti k možnosti mimosoudního řešení sporů jsou uvedeny na internetových stránkách České obchodní inspekce.“ 

ZdravÉ REALITY

Rychlý konTakt

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

7 + 15 =

Zdravá nemovitost s.r.o.

Václavské náměstí 806/62, 110 00 Nové město, Praha 1
IČ: 050 23 441, DIČ: CZ05023441

Obchodní podmínky

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt

Bezplatná linka:
+420 800 899 899

Napište nám:
info@zdravanemovitost.cz