O NÁS

Zdravé reality

měníme trh s nemovitostmi

Zdravá nemovitost zajišťuje a koordinuje činnosti pečlivě vybraných odborníků z oblasti prověřování nemovitostí a poskytování právních služeb. Pomáhá kupujícím i prodávajícím s bezpečným nákupem a prodejem nemovitosti tak, aby kupující od počátku znal její přesný technický stav a měl představu o případných dalších nákladech na opravu a údržbu, zatímco prodávající mohl předejít pozdějším reklamacím skrytých vad na nemovitosti.

zdravé reality

Naším cílem je…

Z

Zajistit kvalitní prodej nemovitosti tak, aby proběhl férově pro prodávajícího, který bude moci v klidu spát, protože nebude muset mít strach z reklamace. A zároveň aby proběhl férově také pro kupujícího, který bude vědět, že si nekupuje zajíce v pytli a kolik ho budou stát případné opravy.

Z

Nabídnout pomocnou ruku lidem, kteří nevědomě koupili závadnou nemovitost, a zajistit jim odpovídající slevu z kupní ceny.

Z

Zajištěním odborné inspekce technického stavu nemovitosti pomáhat kupujícím i prodávajícím s jejich bezproblémovým nákupem a prodejem, bez pozdějších reklamací skrytých vad, které mnohdy dokáže odhalit jen odborník.

Z

Podpořit kvalitní realitní makléře, stavební firmy, finanční poradce a další odborníky na realitním trhu a vytlačit z něj ty nepoctivé.

spolupráce s profesionálynapříč trhem

Jak to děláme

Nemopas je držitelem prestižních státních akreditací:

• Znalecký ústav
• Centrum technické normalizace
• Akreditovaná zkušební laboratoř č. 1565
• Poradenské informační středisko jmenované Státním fondem rozvoje bydlení

Zdravá nemovitost pro své zákazníky smluvně zajišťuje unikátní spojení služeb technické inspekce, realitních konzultací a právního poradenství.

Za pomoci spolupracujících odborníků nejdříve analyzujeme právní a technickou dokumentaci k dané nemovitosti a posléze provádíme její důkladnou technickou inspekci (3–5 hodin). Na jejím základě zpracujeme tzv. Technický průkaz nemovitosti (70–150 stran), který detailně popisuje její stav, vady a možná rizika. Závěry technické inspekce jsou klíčovým podkladem pro jednání o výši kupní ceny v rámci Bezpečného nákupu nemovitosti a také vyjednání dodatečné slevy z kupní ceny v případě Zpětného prověření. Prodávajícím pak slouží jako doklad o přesném technickém stavu nemovitosti v rámci jejího Bezpečného prodeje, který je ochrání před pozdějšími reklamacemi.

Inspekci nemovitostí provádíme ve spolupráci se zkušenými soudními znalci v oboru poruch a vad staveb a technickými inspektory společnosti Nemopas a znaleckého ústavu Atelier DEK, který má v oblasti průzkumu staveb, odhalování jejich poruch a návrhu sanací více než 6ti letou tradici. Se svým týmem 80 zkušených inspektorů patří mezi špičku ve svém oboru. Kromě vysoké profesionality a kvality služeb s námi sdílí i společnou vizi, nadšení a odhodlání zasadit se o nápravu podmínek na českém realitním trhu.

Neustálý rozvoj

Jak se vyvíjíme v čase

Naše společnost reaguje na problémy realitního trhu a postupně se vyvíjí směry, které jsou zrovna aktuální a s jakými problémy se na nás klienti obrací. Začínali jsme s prevencí bezpečného nákupu, postupně se posunuli k reklamacím a nyní se věnujeme také férovém prodeji nemovitostí.

2021

Rok 2020 pro nás byl doslova zlomový. Neustále jsme řešili, jak lépe vysvětlovat problematiku reklamací a jak ještě více pomoci klientům na realitním trhu.

Nakonec jsme dospěli k názoru, že věci můžeme změnit jedině tak, že ukážeme, jak nemovitosti prodávat správně a bez rizika.

 

  • V dubnu jsme spustili realitní divizi a začali nabízet klientům možnost prodat s garancí

2017

Stále více klientů se na nás obracelo s problémy po koupi nemovitosti. Vzhledem k tomu, že jsme doteď řešili pouze prevenci, jsme jim neuměli pomoci.

Stále větší poptávka nás vedla k vytvoření produktu Zpětného prověření neboli reklamace nemovitosti.

 

  • 2016 došlo ke zrodu myšlenky pomáhat s reklamacemi
  • 2017 jsme začali vyvíjet metodiku k tomuto produktu a pustili ho na trh

2015

První vizí společnosti bylo pomáhat lidem zdravě bydlet a bezpečně kupovat. Chtěli jsme řešit zejména prevenci, proto jsme vytvořili produkty Bezpečný nákupnemovitosti a Bezpečný prodej nemovitosti.

 

  • Založení společnosti Zdravá nemovitost s.r.o.
  • Spuštění na trh produktu Bezpoečný nákup nemoviotosti
  • Spuštění produktu Bezpečný prodej nemovitosti

Zdravé reality

Rychlý konTakt

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

6 + 1 =

Zdravá nemovitost s.r.o.

Václavské náměstí 806/62, 110 00 Nové město, Praha 1
IČ: 050 23 441, DIČ: CZ05023441

Obchodní podmínky

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zásady ochrany osobních údajů

Kontakt

Bezplatná linka:
+420 800 899 899

Napište nám:
info@zdravanemovitost.cz